Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > CWR11FH336JB
Permintaan Quote
Melayu
324190Image CWR11FH336JB.KEMET
CWR11FH336JB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CWR11FH336JB
  • Penerangan
    CAP TANT 33UF 5% 10V 2917
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Nama lain
    CWR11FH336JB-MIL
    T492D336J010BH
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    34 Weeks
  • Pengilang Kod Saiz
    D
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.122" (3.10mm)
  • Kadar kegagalan
    B (0.1%)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    1.1 Ohm
  • Penerangan terperinci
    33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 1.1 Ohm
  • kemuatan
    33µF