Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > CWR11HH475JC
Permintaan Quote
Melayu
6287537Image CWR11HH475JC.KEMET
CWR11HH475JC
  • Nombor Bahagian
    CWR11HH475JC
  • Penerangan
    CAP TANT 4.7UF 5% 15V 1411
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    15V
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    1411 (3528 Metric)
  • Nama lain
    1001-2319-1-MIL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.083" (2.10mm)
  • Kadar kegagalan
    C (0.01%)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    4 Ohm
  • Penerangan terperinci
    4.7µF Molded Tantalum Capacitors 15V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm
  • kemuatan
    4.7µF