Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > L0805C470MPWST
Permintaan Quote
Melayu
6325678Image L0805C470MPWST.KEMET
L0805C470MPWST
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    L0805C470MPWST
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 50MA 3.7 OHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805 (2012 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    L-PWS
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.041" (1.04mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    11MHz
  • Penerangan terperinci
    47µH Unshielded Wirewound Inductor 50mA 3.7 Ohm 0805 (2012 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    3.7 Ohm
  • Rating Semasa
    50mA