Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > M550B757M075AS
Permintaan Quote
Melayu
2633781Image M550B757M075AS.KEMET
M550B757M075AS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
8+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M550B757M075AS
  • Penerangan
    CAP TANT POLY 750UF 75V CHA MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    75V
  • Jenis
    Hermetically Sealed
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    2.051" L x 1.992" W (52.10mm x 50.60mm)
  • Siri
    M55
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    M55 Module
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Kod Saiz
    B
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.520" (13.20mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    20 mOhm
  • Penerangan terperinci
    750µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 75V M55 Module 20 mOhm
  • kemuatan
    750µF