Rumah > Produk > Kapasitor > tantalum Capacitors > T110C106K035AT
Permintaan Quote
Melayu
4696320Image T110C106K035AT.KEMET
T110C106K035AT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    T110C106K035AT
  • Penerangan
    CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Jenis
    Hermetically Sealed
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
  • Siri
    T110
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Pengilang Kod Saiz
    C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • Kadar kegagalan
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    2 Ohm
  • Penerangan terperinci
    10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 2 Ohm
  • kemuatan
    10µF