Rumah > Produk > Kapasitor > Tantalum - Polymer Capacitors > T520V337M006ASE025
Permintaan Quote
Melayu
4100481Image T520V337M006ASE025.KEMET
T520V337M006ASE025
  • Nombor Bahagian
    T520V337M006ASE025
  • Penerangan
    CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Jenis
    Molded
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Siri
    KO-CAP® T520
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2917 (7343 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Pengilang Kod Saiz
    V
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.075" (1.90mm)
  • ciri-ciri
    General Purpose
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    25 mOhm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
  • kemuatan
    330µF