Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > VC1206K121R035
Permintaan Quote
Melayu
3594285Image VC1206K121R035.KEMET
VC1206K121R035
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VC1206K121R035
  • Penerangan
    VARISTOR 56V 120A 1206
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    56V
  • Voltan varistor (Min)
    50.4V
  • Voltan varistor (Max)
    61.6V
  • Siri
    Automotive, AEC-Q200, VC
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCV
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    45V
  • Maksimum AC volt
    35V
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    0.60J
  • Penerangan terperinci
    56V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
  • Semasa - Surge
    120A
  • Kemuatan @ Frequency
    400pF @ 1kHz