Rumah > Produk > Optoelectronics > Petunjuk LED - Discrete > APT1608YC
Permintaan Quote
Melayu
4625225Image APT1608YC.Kingbright
APT1608YC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    APT1608YC
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    590nm
  • Panjang gelombang - Dominant
    588nm
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    2.1V
  • sudut Penglihatan
    120°
  • Pembekal Peranti Pakej
    Chip LED
  • Saiz / Dimensi
    1.60mm L x 0.80mm W
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Millicandela Rating
    8mcd
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Transparency kanta
    Clear
  • Style kanta / Saiz
    Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
  • Warna kanta
    Colorless
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ketinggian (Max)
    0.75mm
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2.1V 0603 (1608 Metric)
  • Semasa - Ujian
    20mA