Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206D271J251KHT
Permintaan Quote
Melayu
1927878Image 1206D271J251KHT.Knowles NOVACAP
1206D271J251KHT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1206D271J251KHT
  • Penerangan
    CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 1206
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.064" (1.63mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    270pF