Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1812D331J102KHT
Permintaan Quote
Melayu
5205722Image 1812D331J102KHT.Knowles NOVACAP
1812D331J102KHT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1812D331J102KHT
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 1KV C0G/NP0 1812
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    1000V (1kV)
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.065" (1.65mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.180" L x 0.125" W (4.57mm x 3.18mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1812 (4532 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • kemuatan
    330pF