Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0505Y2000240FQT
Permintaan Quote
Melayu
3295762Image 0505Y2000240FQT.Knowles Syfer
0505Y2000240FQT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    0505Y2000240FQT
  • Penerangan
    CAP CER 24PF 200V C0G/NP0 0505
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.050" (1.27mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
  • Siri
    FlexiCap™
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0505 (1313 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Q, Low Loss, Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    24pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
  • kemuatan
    24pF