Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0505Y2002P70CQT
Permintaan Quote
Melayu
6163294Image 0505Y2002P70CQT.Knowles Syfer
0505Y2002P70CQT
  • Nombor Bahagian
    0505Y2002P70CQT
  • Penerangan
    CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0505
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±0.25pF
  • Ketebalan (Max)
    0.050" (1.27mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    2.7pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric)
  • kemuatan
    2.7pF