Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0603J2000332MXT
Permintaan Quote
Melayu
5571753Image 0603J2000332MXT.Knowles Syfer
0603J2000332MXT
  • Nombor Bahagian
    0603J2000332MXT
  • Penerangan
    CAP CER 3300PF 200V X7R 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    3300pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    3300pF