Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0603J2000680JUT
Permintaan Quote
Melayu
0603J2000680JUT
  • Nombor Bahagian
    0603J2000680JUT
  • Penerangan
    CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0603
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    68pF
  • Ketebalan (Max)
    C0G, NP0
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    RF, Microwave, High Frequency
  • penilaian
  • polarisasi
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    0603J2000680JUT
  • Style Lead
    0.031" (0.80mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    68pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±5%
  • Penerangan
    CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0603