Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0603J2000820FAR
Permintaan Quote
Melayu
256917Image 0603J2000820FAR.Knowles Syfer
0603J2000820FAR
Dalam stok
32000+
  • Nombor Bahagian
    0603J2000820FAR
  • Penerangan
    CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Penerangan terperinci
    82pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    82pF