Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0603J5000271MXT
Permintaan Quote
Melayu
3989802Image 0603J5000271MXT.Knowles Syfer
0603J5000271MXT
Dalam stok
8000+
  • Nombor Bahagian
    0603J5000271MXT
  • Penerangan
    CAP CER 270PF 500V X7R 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    270pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    270pF