Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0603Y025P560DFR
Permintaan Quote
Melayu
5095792Image 0603Y025P560DFR.Knowles Syfer
0603Y025P560DFR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
32000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    0603Y025P560DFR
  • Penerangan
    CAP CER 0.56PF 25V C0G/NP0 0603
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±0.5pF
  • Ketebalan (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    FlexiCap™
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.56pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric)
  • kemuatan
    0.56pF