Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0805J2000220KAT
Permintaan Quote
Melayu
4122562Image 0805J2000220KAT.Knowles Syfer
0805J2000220KAT
  • Nombor Bahagian
    0805J2000220KAT
  • Penerangan
    CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Penerangan terperinci
    22pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    22pF