Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0805J2000562KDR
Permintaan Quote
Melayu
0805J2000562KDR
Dalam stok
24000+
  • Nombor Bahagian
    0805J2000562KDR
  • Penerangan
    CAP CER 5600PF 200V X7R 0805
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    5600pF
  • Ketebalan (Max)
    X7R
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    High Reliability, Automotive
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    0805J2000562KDR
  • Style Lead
    0.051" (1.30mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    5600pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±10%
  • Penerangan
    CAP CER 5600PF 200V X7R 0805