Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0805J2502P70DFR
Permintaan Quote
Melayu
4295136Image 0805J2502P70DFR.Knowles Syfer
0805J2502P70DFR
Dalam stok
24000+
  • Nombor Bahagian
    0805J2502P70DFR
  • Penerangan
    CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±0.5pF
  • Ketebalan (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.7pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    2.7pF