Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0805J3003P00BQT
Permintaan Quote
Melayu
2187658Image 0805J3003P00BQT.Knowles Syfer
0805J3003P00BQT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
6000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    0805J3003P00BQT
  • Penerangan
    CAP CER 3PF 300V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    300V
  • Toleransi
    ±0.1pF
  • Ketebalan (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    High Q, Low Loss
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    3pF ±0.1pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    3pF