Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0805J5000271JCT
Permintaan Quote
Melayu
0805J5000271JCT
Dalam stok
6000+
  • Nombor Bahagian
    0805J5000271JCT
  • Penerangan
    CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    270pF
  • Ketebalan (Max)
    C0G, NP0
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • penilaian
  • polarisasi
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    0805J5000271JCT
  • Style Lead
    0.051" (1.30mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Epoxy Mountable
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    270pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±5%
  • Penerangan