Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0805Y2000270FAT
Permintaan Quote
Melayu
1222114Image 0805Y2000270FAT.Knowles Syfer
0805Y2000270FAT
  • Nombor Bahagian
    0805Y2000270FAT
  • Penerangan
    CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Style Lead
  • ciri-ciri
    Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    27pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    27pF