Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 0805Y5000331KDT
Permintaan Quote
Melayu
685522Image 0805Y5000331KDT.Knowles Syfer
0805Y5000331KDT
Dalam stok
6000+
  • Nombor Bahagian
    0805Y5000331KDT
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 500V X7R 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    8 Weeks
  • Style Lead
  • ciri-ciri
    Soft Termination, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    330pF