Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1111J2000222FQT
Permintaan Quote
Melayu
1111J2000222FQT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1111J2000222FQT
  • Penerangan
    CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    2200pF
  • Ketebalan (Max)
    C0G, NP0
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • penilaian
  • polarisasi
    1111 (2828 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    1111J2000222FQT
  • Style Lead
    0.070" (1.78mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    2200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±1%
  • Penerangan