Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1111J3000680FQT
Permintaan Quote
Melayu
874928Image 1111J3000680FQT.Knowles Syfer
1111J3000680FQT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1111J3000680FQT
  • Penerangan
    CAP CER 68PF 300V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    300V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • ciri-ciri
    High Q, Low Loss
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    68pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
  • kemuatan
    68pF