Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1111J500P800CUT
Permintaan Quote
Melayu
3878403Image 1111J500P800CUT.Knowles Syfer
1111J500P800CUT
  • Nombor Bahagian
    1111J500P800CUT
  • Penerangan
    CAP CER 0.8PF 500V C0G/NP0 1111
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±0.25pF
  • Ketebalan (Max)
    0.070" (1.78mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    0.8pF ±0.25pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
  • kemuatan
    0.8pF