Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206J0250102FFR
Permintaan Quote
Melayu
786862Image 1206J0250102FFR.Knowles Syfer
1206J0250102FFR
Dalam stok
20000+
  • Nombor Bahagian
    1206J0250102FFR
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 1206
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    1000pF