Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206J2000472MDT
Permintaan Quote
Melayu
4973481Image 1206J2000472MDT.Knowles Syfer
1206J2000472MDT
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    1206J2000472MDT
  • Penerangan
    CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    4700pF
  • Ketebalan (Max)
    X7R
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    High Reliability, Automotive
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    1206J2000472MDT
  • Style Lead
    0.063" (1.60mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    4700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP CER 4700PF 200V X7R 1206