Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206Y0632P20DFT
Permintaan Quote
Melayu
1673085Image 1206Y0632P20DFT.Knowles Syfer
1206Y0632P20DFT
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    1206Y0632P20DFT
  • Penerangan
    CAP CER 2.2PF 63V C0G/NP0 1206
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±0.5pF
  • Ketebalan (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    Soft Termination, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.2pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    2.2pF