Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206Y2000182KDR
Permintaan Quote
Melayu
1967590Image 1206Y2000182KDR.Knowles Syfer
1206Y2000182KDR
Dalam stok
20000+
  • Nombor Bahagian
    1206Y2000182KDR
  • Penerangan
    CAP CER 1800PF 200V X7R 1206
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    Soft Termination, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    1800pF