Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206Y2000222KXR
Permintaan Quote
Melayu
5475778Image 1206Y2000222KXR.Knowles Syfer
1206Y2000222KXR
Dalam stok
20000+
  • Nombor Bahagian
    1206Y2000222KXR
  • Penerangan
    CAP CER 2200PF 200V X7R 1206
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    2200pF