Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206Y2000561FAR
Permintaan Quote
Melayu
2246280Image 1206Y2000561FAR.Knowles Syfer
1206Y2000561FAR
Dalam stok
20000+
  • Nombor Bahagian
    1206Y2000561FAR
  • Penerangan
    CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1206
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Penerangan terperinci
    560pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    560pF