Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1206Y2000561MXR
Permintaan Quote
Melayu
558083Image 1206Y2000561MXR.Knowles Syfer
1206Y2000561MXR
Dalam stok
20000+
  • Nombor Bahagian
    1206Y2000561MXR
  • Penerangan
    CAP CER 560PF 200V X7R 1206
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Penerangan terperinci
    560pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
  • kemuatan
    560pF