Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1210J1000182KDR
Permintaan Quote
Melayu
1920641Image 1210J1000182KDR.Knowles Syfer
1210J1000182KDR
Dalam stok
16000+
  • Nombor Bahagian
    1210J1000182KDR
  • Penerangan
    CAP CER 1800PF 100V X7R 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • kemuatan
    1800pF