Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1210J2000221KCT
Permintaan Quote
Melayu
2619714Image 1210J2000221KCT.Knowles Syfer
1210J2000221KCT
  • Nombor Bahagian
    1210J2000221KCT
  • Penerangan
    CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
  • kemuatan
    220pF