Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1210Y2000563MDR
Permintaan Quote
Melayu
1210Y2000563MDR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
16000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1210Y2000563MDR
  • Penerangan
    CAP CER 0.056UF 200V X7R 1210
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    0.056µF
  • Ketebalan (Max)
    X7R
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    FlexiCap™
  • Rosh Status
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    High Reliability, Automotive
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    1210Y2000563MDR
  • Style Lead
    0.079" (2.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    0.056µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±20%
  • Penerangan
    CAP CER 0.056UF 200V X7R 1210