Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1210Y5000823KDT
Permintaan Quote
Melayu
5503985Image 1210Y5000823KDT.Knowles Syfer
1210Y5000823KDT
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    1210Y5000823KDT
  • Penerangan
    CAP CER 0.082UF 500V X7R 1210
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • ciri-ciri
    Soft Termination, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.082µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
  • kemuatan
    0.082µF