Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808J0100331KXT
Permintaan Quote
Melayu
2921866Image 1808J0100331KXT.Knowles Syfer
1808J0100331KXT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    1808J0100331KXT
  • Penerangan
    CAP CER 330PF 10V X7R 1808
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1808 (4520 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    330pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • kemuatan
    330pF