Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808J0250123KFR
Permintaan Quote
Melayu
1362672Image 1808J0250123KFR.Knowles Syfer
1808J0250123KFR
Dalam stok
12000+
  • Nombor Bahagian
    1808J0250123KFR
  • Penerangan
    CAP CER 0.012UF 25V C0G/NP0 1808
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • kemuatan
    0.012µF