Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808J2004P70CCR
Permintaan Quote
Melayu
1343230Image 1808J2004P70CCR.Knowles Syfer
1808J2004P70CCR
Dalam stok
12000+
  • Nombor Bahagian
    1808J2004P70CCR
  • Penerangan
    CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1808
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±0.25pF
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Siri
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1808 (4520 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    4.7pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • kemuatan
    4.7pF