Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808J2005P60CFT
Permintaan Quote
Melayu
1808J2005P60CFT
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    1808J2005P60CFT
  • Penerangan
    CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 1808
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    5.6pF
  • Ketebalan (Max)
    C0G, NP0
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Siri
  • Rosh Status
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    High Reliability, Automotive
  • penilaian
  • polarisasi
    1808 (4520 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    8 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    1808J2005P60CFT
  • Style Lead
    0.079" (2.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Epoxy Mountable, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • berkembang Penerangan
    5.6pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±0.25pF
  • Penerangan