Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808Y2000222MDR
Permintaan Quote
Melayu
1460061Image 1808Y2000222MDR.Knowles Syfer
1808Y2000222MDR
Dalam stok
12000+
  • Nombor Bahagian
    1808Y2000222MDR
  • Penerangan
    CAP CER 2200PF 200V X7R 1808
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    Soft Termination, High Temperature
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
  • kemuatan
    2200pF