Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808Y2000470JCT
Permintaan Quote
Melayu
718982Image 1808Y2000470JCT.Knowles Syfer
1808Y2000470JCT
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    1808Y2000470JCT
  • Penerangan
    CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1808
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • ciri-ciri
    Soft Termination
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • kemuatan
    47pF