Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808YA250120FCRSP
Permintaan Quote
Melayu
2532459Image 1808YA250120FCRSP.Knowles Syfer
1808YA250120FCRSP
Dalam stok
12000+
  • Nombor Bahagian
    1808YA250120FCRSP
  • Penerangan
    CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 1808
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • penilaian
    X2
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • ciri-ciri
    Soft Termination, High Voltage
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    12pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
  • kemuatan
    12pF