Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1808YA250221KXTPY2
Permintaan Quote
Melayu
2868412Image 1808YA250221KXTPY2.Knowles Syfer
1808YA250221KXTPY2
  • Nombor Bahagian
    1808YA250221KXTPY2
  • Penerangan
    CAP CER 220PF 250V X7R 1808
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • suhu Pekali
    X7R (2R1)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • penilaian
    X1
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    220pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
  • kemuatan
    220pF