Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1812J2000820JCT
Permintaan Quote
Melayu
5205009Image 1812J2000820JCT.Knowles Syfer
1812J2000820JCT
  • Nombor Bahagian
    1812J2000820JCT
  • Penerangan
    CAP CER 82PF 200V C0G/NP0 1812
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0 (1B)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Penerangan terperinci
    82pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
  • kemuatan
    82pF