Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1812J5000820FAT
Permintaan Quote
Melayu
3394714Image 1812J5000820FAT.Knowles Syfer
1812J5000820FAT
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    1812J5000820FAT
  • Penerangan
    CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1812
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±1%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Siri
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Penerangan terperinci
    82pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
  • kemuatan
    82pF