Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1812Y2000123KCT
Permintaan Quote
Melayu
513047Image 1812Y2000123KCT.Knowles Syfer
1812Y2000123KCT
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    1812Y2000123KCT
  • Penerangan
    CAP CER 0.012UF 200V C0G 1812
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    0.012µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • kemuatan
    0.012µF