Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > 1812Y5000271GCT
Permintaan Quote
Melayu
553937Image 1812Y5000271GCT.Knowles Syfer
1812Y5000271GCT
  • Nombor Bahagian
    1812Y5000271GCT
  • Penerangan
    CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 1812
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    500V
  • Toleransi
    ±2%
  • Ketebalan (Max)
    0.098" (2.50mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    270pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
  • kemuatan
    270pF